sertifikahemenbasvur

Google Sertifikalı İş Ortaklığı (Adwords)

hizmetGoogle Reklamlarında Yalnızca bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız. Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı Yöneticisi tarafından yönetilen Google Sponsor Bağlantı daha çok tasarruf etmeniz amacıyla, reklamınızın konumunu korumak için gereken en düşük maliyeti ödemenizi sağlamak için, ödediğiniz gerçek TBM'yi otomatik olarak düşürür.
Adwords programına kayıt olduğunuzda aşağıdaki kanallarda reklamınız gözükecektir.


Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.

Arama Ortakları Sayfalarında: Arama ortakları arama altyapısı olarak Google motorunu kullanan
portal ya da sitelerdir. Adwords reklamları bu sitelerde, arama sonuçlarının en üstünde gösterilir.

 İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortakları, adsense programına kayıtlı web siteleridir. Bu
sitelerdeki Adwords reklamları, içerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.


Profesyonel Destek
Reklam metniniz internet reklamcılığında büyük kampanya yönetim deneyimine sahip Şirketimiz bünyesindeki uzmanlar (Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı) tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilir.

En Ekonomik Maliyet
Google reklamları performans tabanlıdır, Firmamız tarafından hazırlanan yüksek performans gösteren reklamlar ile daha düşük maliyet ile daha yüksek performans elde edersiniz. Reklamınızın daha düşük maliyetle, daha üst sıralarda gözükür, bu sayede daha yüksek tıklanma oranlarına ulaşılır.

Raporlama
Kampanyanızın başarı raporları ( tıklama oranları, maliyetler, dönüşümler ) sertifikalı uzmanlarımız tarafından interaktif olarak kontrol edilerek en uygun şartlar ile reklamlarınızın hedef kitlenize ulaştırılması garantilenir.

Güncellik
Maxoption uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir. Hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun olarak kampanyalarınız güncel gelişmelere (etkinlikler, özel günler hatta haberler) göre düzenlenir.
Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google’da görüntüleyebilirsiniz.

Anında Destek
Şirketimizin uzmanları google sponsor reklam başlatmak istediğinizde anında bu hizmeti başlatabilir ve istediğiniz an reklam içeriğinizi ve maliyetlerinizi değiştirebilir.