sertifikahemenbasvur

hakkımızda Hakkımızda

sMaxoption İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri 2007 yılından bu yana İnternet Reklamcılığı ve Sosyal Medya alanında minumum maliyetler ile hedef odaklı, raporlanabilir yöntemler kullanarak birçok projede yer almış ve kurumsal anlamda sürekli kendini yenileyen bir firma haline gelmiştir.

Maxoption, kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, dinamik , profesyonel  ve  8 kişiden oluşan tecrübeli kadrosu ile reklamcılık sektöründe dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite ve güvenilirliğini “ Geleceğe Yatırım Yapacak “ çalışmaları ile ortaya koymuştur.

Maxoption İnternet Reklamcılığı
Google Adwords Arama ve Görüntülü Reklam Ağı alanlarında ciddi çalışmalar yapan Maxoption firması şu anda aktif olarak 100’e yakın hesap yönetmekte olup her projeyi ölçümleme, kampanyaların verimliliğini artırma, müşteri odaklı çalışma, dönüşüm analizi gibi çalışmaları da dahil ederek alternatif çözümler sunmaktadır. Google Analytics, Google Trends gibi araçları da kullanarak projelerini daha verimli ve güncel tutarak en doğru hedef kitleyi amaçlayan bilgilerle hazırlamaktadır.
Maxoption Facebook Reklamları konusunda müşterilerine doğru yönlendirmeler yapmayı hedeflemiş ve nitekim başarılı sonuçlar elde ederek etkili ve hızlı geri dönüşler sunmuştur. Firmamız potansiyel müşterileri yakalama olasılığını arttırmak için reklamlar, kullanıcıların kişisel bilgilerine ve tercihlerine göre oluşturulmaktadır.