sertifikahemenbasvur

w Web Tasarım & Web Tabanlı Yazılım Çözümleri

Sanal dünyadaki hedef ve beklentilerinizi anlatın. İnternetin iş dünyasındaki önemi ve yeri her saniye değer kazanırken, sanal sektörlerde bireysel ve kurumsal girişimler hızla artmaktadır.

Hedef ve beklentilerinize odaklanılarak özenle yapılandırılmış bir yazılım projesi, bu girişimlerin ticari başarıya dönüşmesinde ciddi bir rol oynamaktadır.

Tecrübeli yazılım ekibimiz planlarınıza özenle eğilir, sistematik olarak detaylandırır, alternatif önerilerle en uygun dijital yazılım ve stratejileri, en kısa sürede geliştirir. Geliştirme takımımız projelerinizi tasarım departmanı ile işbirliği içinde yürüterek kullanıcı dostu çözümler üretmeyi hedefler.

 

webNeden Bir Şirketin Web Sayfası Olmalı?

İlk zamanlarda bir prestij ve lüks olarak görülen Internet üzerinde web sitesi aracılığı ile firma tanıtımı, zaman içinde posta, telefon ve diğer iletişim sistemlerine nazaran çok daha ekonomik, hızlı ve dertsiz olması Interneti vazgeçilmez kılmıştır. Bir web sitesinin amacına ulaşması için iki ana unsur vardır. Bunlar, içerik zenginliği ve içeriğin sunumu olan görsel tasarımdır. İçerik sizin bize verdiklerinizle oluşur ve bizim katkılarımızla zenginleşir. Web Tasarım ise sitenizi ziyaret eden kişilerin gerekli bilgilere kolayca ulaşabilmeleri için içerik ile uyumlu bir şekilde oluşturulur ve en kısa sürede amaca uygun bir web sitesi haline getirilir.

 

Internet, tüm zamanların en etkili, en yaygın, en evrensel, en çok boyutlu ve en hızlı gelişen iletişim ve pazarlama aracıdır. Internet, iletişim araçlarının hiçbirinin erişemediği hızla gelişiyor, yaygınlaşıyor ve elektronik ticaretin avantajları sayesinde yepyeni pazarlama alanları yaratarak, şirketinizi uluslar arası piyasaya çıkarıyor. Internet, her çapta firmayı ve her türlü ürünü sergileyen, günün 24 saati ve yılın 365 günü açık olan bir dünya fuar özelliği ile Internet olmazsa asla ulaşamayacağınız pazarların kapılarını aralıyor

 

 

Tanımlama;

Öncelikle, müşteri ile birlikte, ihtiyaç ya da problem tanımlanır. İhtiyaç ya da problem basit olarak sadece web sitenizin olmayışı olabilir. İnternet stratejilerinizin yanlış olması, web sitenizin etkin kullanılamaması, kullanışlı olmaması gibi birçok sorundan varolanlar tanımlanır.

 

Alternatifler;

Tanımlanmış ihtiyaç ya da probleme odaklandıktan sonra, takımımız ciddi beyin fırtınası ve işbirliği ile beslenmiş yaratıcı, yenilikçi ve soruna yönelik çözüm alternatifleri üretir.

 

Seçim;

Müşteriye alternatif çözümleri özetledikten sonra, müşteri takımımızla beraber kendisi için en uygun seçeneği seçer.

 

Uygulama;

Bulunan çözümün uygulanması ve uygulanış şekli çok kritiktir. Uygulama aşaması, 1. aşamada tanımlanan ihtiyacı ihtiyaç için 2. ve 3. aşamalardaki kararlaştırılan özelliklere göre web sitesinin geliştirilmesi ve tasarlanması aşamasıdır.

 

Test ve Değerlendirme;

Üretim faaliyetlerindeki kalite kontrol işlemlerine benzer olarak, test aşaması sorun gidermek ve ürünün fonksiyonelliğini kontrol etmekten oluşur. Kapsamlı testlerimiz sonucunda değerlendirme ve düzeltme aşamasına geçilir. Son ürün, değerlendirme raporu ve düzeltmelerle müşterinin beğenisine sunulur. Müşteri tatmini için istenen değişiklikler yapılır.

 

Web Tasarımının Avantajları Nelerdir?

• Şirketiniz kapalı olduğu zamanlarda bile Web siteniz Internet'te açık olacaktır.

• Web sitesinden online sipariş alış, satış yapabilirsiniz.

• Web sitesi İleri bir teknoloji ve hesaplı bir reklam aracıdır.

• Web sitesi Tanıtımınızı ve pazarlamanızı, ulusal ve uluslararası düzeyde yapmanıza olanak sağlar.

• Web sitesi ürün tanıtımınızı etkili bir şekilde ve otomatik olarak sunar.

• Web sitesi geleneksel medyaya göre çok hesaplıdır.

• Web sitesi Potansiyel müşterilerin direkt ulaşımını sağlar.

• Web sitesi Müşterilerinizle haberleşmenizi hızlandırır.

• Web sitesi Kağıt, posta, baskı, matbaa gibi masraflar olmayacağından tasarrufludur.

• Web sitesi Zaman kazandırır, olumlu imaj sağlar, güven uyandırır.

• Web sitesi Bir kere yaptırırsınız, ömür boyu kullanırsınız!