sertifikahemenbasvur

Msn Reklamları

imgMsn reklamları çok geniş kitlelere hitap eden reklam çeşitlerinden biridir. Msn reklamları 4 farklı yerde 4 farklı çeşitte yayınlayabilirsiniz, böylelikle işletmenizin reklamını ve marka bilinirliğini en üst seviye çıkarmış olacaksınız.
Aşağıdaki yazılı bilgilerde ülkemizdeki MSN kullanımı hakkında sayısal bilgilere yer verilmiştir, bu bilgilere dayalı olarak MSN reklamlarının ne kadar etkili olacağı göz önündedir.

Ülkemizde MSN kullanımı hakkında bilgiler ;

Toplam MSN kayıt kullanıcı : 76,805,524
Toplam Aktif MSN kullanıcısı : 19,333,000
Toplam MSN/Windows Live's Ziyaretçisi : 17,041,000

Çevrimiçi reklamcılık artık başarılı bir pazarlama kampanyasının ayrılmaz öğesidir: yanıt verici, çok yönlü, hem marka farkındalığını ve bağlılığını geliştirmek hem de yanıt almak ve satın alma davranışı sağlamak için uygun. Çevrimiçi reklamcılık ile gelen kanıtlanmış avantajlar göz önüne alındığında, dünya çapında reklam bütçelerinin artık yüzde 15’inin böyle harcanması şaşırtıcı değildir. Aslında, akla gelen soru, geri kalan yüzde 85’in ne kadarının dijital alanda çok daha iyi değerlendirilebileceğidir.

Çevrimiçi reklamcılık çoğu zaman şimdiye kadar icat edilmiş en büyük doğrudan tepki stratejisi olarak görülmektedir. Ve öyledir de. Ama bu, hikayenin sadece bir kısmı. Çevrimiçi reklam kampanyaları tüketicileri satın alma sürecinin her noktasında, bugünün tüketicilerinin istediği ama başka hiçbir kanalın sunamadığı bir etkileşim düzeyi ile hedefleyebilir. Çevrimiçi reklamcılık yeni marka bağlılık ve ilişki düzeyleri geliştirebilir, markanın ağızdan ağza yayılmasını neredeyse anında sağlayabilir, izleyicileri başka hiçbir medyanın yapamadığı kadar hedefleyebilir ve satın alma davranışını anında etkileyebilir. Dijital, tüketicilerin markalarla ilişki kurma biçimlerini hızla değiştirdi; reklamcıların bu değişime ayak uydurabilmesi için ‘Neden Dijital?” sorusundan “Nasıl Dijital?” sorusuna geçmeleri gerek. Günümüzün en başarılı bütünleşik pazarlama kampanyalarının çoğu en baştan itibaren dijitalin potansiyeli etrafında stratejiler geliştirerek etki yarattılar.